Zrównoważony Rozwój

Wspieraj swój zrównoważony styl życia używając profesionalnej usługi odnawiania obuwia, kurtek, torebek

Sustainability

 

Zrównoważony rozwój jest wyraźnie modnym słowem w dzisiejszym społeczeństwie, obejmującym koncepcje środowiska i biznesu. Stajemy się świadomi korzyści płynących
z oszczędzania, a nie marnotrawstwa i kupowania ciągle nowych rzeczy. Aby zrealizować praktyczne zastosowanie tej koncepcji zacznij od siebie, swoich ubrań, butów i torebek. Obuwie jest niezwykle trudne do recyklingu. Są złożoną hybrydą różnych tworzyw sztucznych, włókien i innych materiałów. Nasza firma może odnowić cały but (lub torbę lub kurtkę) dla Ciebie. Nasze usługi obejmują zarówno proste czyszczenie, jak i naprawę paska, aż po kompletne rozwiązania i niestandardowy projekt.

Naprawa obuwia domowymi sposobami nie zawsze działa

Wbrew przekonaniom niektórych osób taśma klejąca i super klej nie mogą naprawić wszystkiego; na pewno nie buty. Buty wymagają elastycznych rozwiązań dlatego niewykwalifikowane ulepszenia są krótkotrwałe i niepraktyczne, co powoduje frustrację.
Życie jest wystarczająco trudne bez obolałych stóp. Oferujemy uproszczony i prosty,
a jednocześnie wysokiej jakości proces dla osób, które nie mają czasu do stracenia. Naszym celem jest połączenie doskonałego rzemiosła z wydajną i stałą satysfakcją klienta.

Dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do Twoich potrzeb

Pomyślny projekt naprawy lub renowacji zależy od rodzaju i zakresu uszkodzeń. Nie zawsze wiesz, czy warto odnowić swoje buty czy je wyrzucić. Pomożemy Ci to ocenić, jeśli wyślesz nam kilka zdjęć. Alternatywnie możesz przesłać swoje obuwie w celu uzyskania szczegółowej oceny i zalecenia dotyczącego usługi.