Sposoby na właściwe utrzymanie designerskich sneakersówCzasami to najmniejsze luksusy sprawiają, że ludzie są najszczęśliwsi. Jednym z takich luksusów dla wielu ludzi jest zainwestowanie w parę designerskich butów sportowych. Jeśli jesteś dumnym posiadaczem niektórych butów od projektantów, to naturalne, że chcesz zachować ich początkową integralność i nieskazitelny wygląd tak długo, jak to możliwe. Na szczęście tutaj w ShoeSpa zebraliśmy wybór najlepszych wskazówek i trików, które możesz zintegrować z codzienną rutyną, aby zapewnić, że Twoje kopnięcia będą wyglądały jak najlepiej tak długo, jak to możliwe.

 

Dobre przechowywanie to podstawa

Kiedy kupujesz parę butów od projektantów, pamiętaj, aby zachować pudełko, w którym są. Kiedy nie są noszone, powinieneś zadbać o przechowywanie butów w bezpiecznym miejscu, na przykład w pierwszym pudełku po butach. Takie postępowanie chroni je przed naturalnymi uszkodzeniami wyrządzonymi przez światło słoneczne, a także przed odwiedzającymi lub zwierzętami, które mogą odwiedzać Twój dom.

 

Czyste sznurówki mogą mieć znaczenie

Jednym z aspektów, które ludzie często zaniedbują, są sznurówki. Jednak czyste sznurowadła mogą mieć ogromne znaczenie, dlatego powinieneś dołożyć starań, aby utrzymać je w czystości. Zalecanym sposobem na to jest po prostu umycie ich w misce z ciepłą wodą, zawirowanie, spłukanie, powtórzenie – aż brud zniknie. Jest to delikatny i dokładny sposób na zapewnienie czystości sznurowadeł bez ich uszkadzania.

 

Rozważ ochraniacze na buty w sprayu

Wiele designerskich butów sportowych jest wykonanych z zamszu lub skóry. Chociaż są to niezwykle modne materiały w noszeniu i użytkowaniu, ich utrzymanie może być koszmarem – szczególnie przy kapryśnej polskiej pogodzie, gdzie długo panuje jesienna aura, a krótkie lato szczyci się palącym słońcem. Inwestując w lekki spray ochronny, zapewniasz zminimalizowanie uszkodzeń butów przez żywioły, co zapewnia im dłuższą żywotność.

Jeśli Twoje buty uległy uszkodzeniu i wymagają renowacji, nie szukaj dalej niż ShoeSpa, które oferuje markową renowację obuwia. Współpracujemy z wieloma markami projektantów i butów, od Balenciagi i Gucci po Valentino i Nike. Bez względu na problem, nasz oddany zespół ekspertów będzie pracować nad przywróceniem Twoim ukochanym trenerom ich pierwotnego stanu premium.