Co zrobić, aby twoje sneakersy wytrzymały jak najdłużejJeśli zainwestowałeś w drogie buty od projektantów, prawdopodobnie chcesz, aby przetrwały wiele lat. Aby Twoje buty wyglądały tak świeżo, jak w dniu ich zakupu, postępuj zgodnie z tymi prostymi wskazówkami.

 

Noś ochraniacze na podeszwy
Pierwszym miejscem, w którym zauważysz zużycie swoich butów, są ich podeszwy, dlatego ważne jest, aby chronić je przed uszkodzeniem, dołączając samoprzylepną osłonę podeszwy.

 

Wypchaj je
Aby upewnić się, że Twoje buty zachowują swój kształt, dobrym pomysłem jest zainwestowanie w drewniane prawidło do butów, aby buty były wyciągnięte. Zapobiegnie to również zagnieceniom i pozwoli skórze oddychać, pochłaniając wilgoć lub pot, który może nieprzyjemnie pachnieć i postarzać buty. Jeśli masz większą kolekcję butów od projektantów i nie chcesz inwestować w prawidła, wypchanie ich dużą ilością gazet jest świetną alternatywą.

 

Przechowuj je w workach przeciwkurzowych
Jeśli kupiłeś drogie buty sportowe, prawdopodobnie przyszły one we własnym worku. Nie wyrzucaj tego, ponieważ worki są przydatne do ochrony butów przed uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją na słońce, wilgocią, kurzem i przebarwieniami. Są również przydatne do wycierania butów, gdy nagromadziły się w nich zabrudzenia, bez ich uszkadzania. Jeśli nie masz worka przeciwkurzowego lub go wyrzuciłeś, równie dobrze sprawdzi się poszewka na poduszkę.

 

Regularnie profesjonalne czyszczenie
Regularne zabieranie butów do czyszczenia przez profesjonalną firmę zajmującą się czyszczeniem butów zapewni, że wszelkie utrzymujące się plamy lub ślady, które mogą potencjalnie spowodować długotrwałe uszkodzenia, zostaną szybko usunięte i sprawi, że Twoje buty zachowają swój pierwotny wygląd.

 

Szuszu to firma zajmująca się czyszczeniem sneakersów, której celem jest przywrócenie Twoich ulubionych butów do życia, abyś mógł cieszyć się nimi przez wiele lat. Zajrzyj do naszego katowickiego sklepu już dziś i zobacz, jakie korzyści mogą Ci przynieść nasze designerskie usługi naprawy obuwia