Jak naprawiać i zadbać o buty designerskieButy mają dużą wartość sentymentalną zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Para szpilek Jimmy Choo może zmienić Twój poziom pewności siebie od zera do stu. Większość luksusowych butów jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, takich jak lakierowana skóra, dlatego wymagają szczególnej troski i uwagi. Biorąc to pod uwagę, wszystkie buty w końcu się zużywają. Oto kilka wskazówek i porad dotyczących naprawy i pielęgnacji markowych butów.

 

Regularne czyszczenie

Ważne jest, aby regularnie czyścić buty. Oprócz celów higienicznych czyszczenie butów zapobiega wysychaniu skóry, uzupełniając utraconą wilgoć. Pomaga to zachować elastyczność i połysk. W przypadku delikatnych materiałów, takich jak lakierowana skóra, należy bardzo uważać, aby nie uszkodzić ich podczas czyszczenia. Zdobądź odpowiednie narzędzia i produkty do czyszczenia, a także od czasu do czasu zleć profesjonalne czyszczenie butów.

 

Załóż gumowe podeszwy

Lepiej jest zapobiegać niż leczyć. Dlatego zamiast czekać, aż skórzane podeszwy się zużyją, poproś szewca, aby założył na buty gumowe podeszwy. W ten sposób ochroni Twoje delikatne skórzane podeszwy, zapewniając mniejsze zużycie butów.

 

Dodaj powłokę ochronną

Nowa para białych tenisówek wygląda tak dobrze, ale łatwo się poplamią i odbarwią. Przezroczysta powłoka ochronna zapobiega zabrudzeniom i plamom, ułatwiając tym samym ich czyszczenie. Na rynku jest wiele sprayów ochronnych, ale polecam zlecić to profesjonalistom. Może to kosztować trochę więcej, ale masz gwarancję lepszych wyników.

Szuszu Odnów Obuw oferuje szeroki zakres usług naprawy i renowacji wszystkich rzeczy markowych butów. Ich wiedza i najnowocześniejsza technologia sprawią, że Twoje zniszczone designerskie buty w mgnieniu oka będą wyglądać jak nowe.
Zatwierdź i pobierz Lub poproś o zmiany