Jak dbać o Twoje szpilki Jimmy ChooObcasy Jimmy Choo są warte ochrony i wyobrażamy sobie, że chcesz utrzymać swoją inwestycję w dobrej kondycji tak długo, jak to możliwe, więc oto kilka rad, jak to zrobić:

 

Dodaj ochronne końcówki i pięty

Zanim nawet pomyślisz o noszeniu szpilek Jimmy Choo poza domem, dodaj gumowe końcówki i obcasy. Wydłuża to żywotność butów, a także zdziała cuda dla twoich stóp.

 

Chroń je przed warunkami atmosferycznymi

Pogoda bywa destrukcyjna dla delikatnego obuwia, dlatego ważne jest, aby chronić swoje pięty przed deszczem, śniegiem lub błotem. Można to zrobić, regularnie aplikując spray ochronny, najlepiej co sześć do ośmiu tygodni. Miej oko na prognozę pogody, zanim włożysz buty – nie narażaj butów na niepotrzebne niebezpieczeństwo.

 

Zachowaj ich kształt

Prawidła do butów są idealne do zachowania kształtu butów podczas ich przechowywania po użyciu. W przypadku butów z paskami dobrą wskazówką jest wypchanie ich chusteczką.

 

Zapewnij zamszowi szczególnie troskliwą opiekę

Poplamiony zamsz może być katastrofą, dlatego te obcasy należy regularnie impregnować i czyścić przy pierwszych oznakach zabrudzenia. Zdobądź szczoteczkę z miękkiego włosia i używaj jej przed każdym użyciem. W ten sposób powinny zawsze wyglądać jak nowe! Jeśli zdarzy ci się je zamoczyć, użyj gazety, aby wchłonąć wilgoć.

Kocham swoją skórę

Przed założeniem jakiejkolwiek skóry Jimmy Choos zaleca się regularne polerowanie, aby stworzyć barierę przed plamami. Nadmiar zetrzeć czystą szmatką i nałożyć pastę do butów za pomocą pędzla z włosia końskiego. Proces może być czasochłonny, ale Twoje buty zasługują na najlepszą opiekę.

Jeśli to wszystko zawiedzie, możemy pomóc! Po prostu prześlij nam zdjęcia swoich obcasów, abyśmy mogli je ocenić i pozwól Szuszu zadziałać magią, dzięki naszym usługom naprawy i renowacji obcasów Jimmy Choo.