Dlaczego odnawianie butów designerskich jest tym, na co każdy but zasługujeNic nie przebije uczucia wsuwania się w wykwintną parę luksusowych szpilek. Każda starannie dobrana para jest wykonana z drobnymi, niepowtarzalnymi detalami, które sprawiają, że każdy strój jest niezaprzeczalnie wyjątkowy. Nie można nie docenić różnicy w tym, jak wyglądamy i czujemy się, dlatego dbanie o nasze designerskie szpilki ma ogromne znaczenie. Nieuchronnie, wraz z upływem czasu, nasze ukochane buty będą potrzebowały dodatkowej odrobiny TLC. A Szuszu to tylko miejsce, w którym można odrestaurować buty od projektantów, na które zasługują Twoje obcasy.

 

Od naprawy pięty Jimmy’ego Choo po usługi czyszczenia butów – zapewniamy Ci ochronę. Przywrócenie butów do ich dawnej świetności jest tym, co robimy najlepiej, fachowo wykonując odbudowę pięty Versace lub pełną naprawę butów Gucci. Starannie przetestowane techniki o sprawdzonych wynikach są nieodłączną częścią naszej wyjątkowej usługi naprawy obuwia projektantów. Dokładne czyszczenie zewnętrzne i wewnętrzne, przywracanie koloru i usuwanie zarysowań są zawarte w pakiecie. Naprawa i usuwanie plam z lakierowanej skóry sprawi, że Twoje cenne zakupy będą wyglądać jak nowe. Wiedza ekspercka zdobyta od najlepszych ekspertów branżowych oraz spersonalizowane podejście sprawiają, że ta usługa jest wyjątkowa.

 

Jak to działa? Wszyscy prowadzimy intensywne życie, ale proces nie może być prostszy! Nasz sklep w Londynie oferuje bezpłatną usługę konsultacji. Ewentualnie zrób zdjęcie swoich luksusowych butów i wyślij je do zespołu za pośrednictwem formularza kontaktowego na stronie internetowej. Zdjęcie zostanie ocenione w celu określenia najlepszego procesu naprawy dopasowanego do Twoich wymagań. Twoje buty mogą zostać wysłane do Szuszu, a Ty możesz usiąść wygodnie i zrelaksować się, wiedząc, że Twoje pięknie odrestaurowane szpilki wkrótce znów będą zdobić Twoje stopy.

 

Nadanie nowego życia starym zapomnianym szpilkom, ukrytym w tylnej części szafy lub ożywienie naszych ulubieńców; te buty są stworzone do chodzenia, a wspaniały zespół w Szuszu zapewnia, że ​​właśnie to zrobi.