DARMOWA wysyłka w obie strony
dla zamówień powyżej 200 zł
Przed Po
Przed Po
Przed Po
Przed Po
Przed Po
Przed Po
Przed Po
Przed Po
Przed Po
poprzedni

poprzedni

następny

następny
poprzedni
następny

Odnów luksusowe szpilki

Twoje ulubione szpilki mocno się zużyły ale nie masz serca ich wyrzucić?

Kontakt Zachowaj na później Odwiedź stronę główną

Jak to działa

Jesteśmy ekspertami w odnowie luksusowych szpilek

1. Wyślij nam zdjęcie szpilek a my ocenimy ich stan i polecimy usługę

1. Wyślij nam zdjęcie szpilek a my ocenimy ich stan i polecimy usługę

2. Wyślij nam swoje szpilki i poczekaj na kontakt z naszej strony

2. Wyślij nam swoje szpilki i poczekaj na kontakt z naszej strony

3. Odnowimy Twoje przedmioty <span>(dokładnie i starannie)</span>

3. Odnowimy Twoje przedmioty (dokładnie i starannie)

4. Otrzymasz z powrotem swoją odnowione szpilki

4. Otrzymasz z powrotem swoją odnowione szpilki

Albo odwiedź którąś z naszych placówek

Znajdź nas Wyślij nam zdjęcia

W Szuszu rozumiemy, że zakup pary designerskich szpilek to nie tylko luksus, ale i inwestycja, dlatego oferujemy najlepszą usługę pielęgnacji butów na obcasie, jaką znajdziesz w Internecie (i nie tylko). Nawet jeśli nosisz swoje ulubione buty tylko na specjalne okazje, zdarzają się wypadki, a obcasy mogą się zużyć, zniszczyć, a nawet całkowicie oderwać. Bez względu na to, jak ostrożnie i troskliwie chodzisz w swoich szpilkach od projektanta, mogą one ulec uszkodzeniu przy częstym noszeniu – aby przywrócić im dawny wygląd, potrzebujesz profesjonalnej renowacji, jaką oferujemy w Szuszu.

 

Naprawa szpilek

Specjalizujemy się w naprawie butów na obcasie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz naprawy szpilek Versace, czy też ukochanych obcasów Jimmy Choo, szybko naprawionych przed ważnym wydarzeniem. Nasz zespół ekspertów naprawdę docenia to, że wartość, którą przykładasz do szpilek od projektanta, jest bardziej emocjonalna niż finansowa. Podejmujemy wszelkiego rodzaju prace renowacyjne, aby zapewnić Twoim szpilkom nowe życie, pracując szybko, ale nigdy nie tracąc jakości, z której jesteśmy niezmiernie dumni.

Niezależnie od tego, czy naprawa jest niewielka i prosta, czy też duża i złożona, uwielbiamy wyzwania, a praca nad markowymi butami zawsze jest przyjemnością. Renowacja markowych szpilek to praca, w którą wkładamy dużo miłości, dbamy o twoje buty z taką samą starannością, jak o własne. Jeśli chodzi o naprawę i renowację szpilek, nie wierzymy, że istnieje coś takiego jak „niemożliwa” naprawa, bez względu na to, jak bardzo uszkodzone byłyby twoje buty.

 

Wiemy jak zadbać o Twoje markowe szpilki

Jeśli potrzebujesz renowacji szpilek od Manolo Blahnika lub naprawy butów na obcasie od Alexandra McQueena, jesteśmy zawsze pod ręką, aby pomóc (chociaż pracujemy z butami ze wszystkich głównych domów mody, więc nasze usługi wykraczają daleko poza naprawę szpilek Jimmy Choo). Możesz po prostu zabrać swoje markowe buty do któregoś z naszych oddziałów, lub pozwolić kurierowi wykonać pracę, wysyłając je do nas z dowolnego miejsca w kraju.

Jeśli chodzi o najwyższej jakości designerską pielęgnację szpilek, nikt nie może się równać się z naszą wiedzą specjalistyczną.

Kontakt

Jeśli masz wątpliwości która usługa byłaby dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami, pomożemy Ci w jej wyborze. Do przesłanej wiadomości dołącz zdjęcia butów, torebek, kurtek, żebyśmy mogli ocenić sytuację.


Jeśli nie otrzymałeś od nas odpowiedzi w ciągu 24 godzin proszę sprawdź folder SPAM.

Możliwa współpraca w formie franchisingu