Przywróć swoje buty do życia w samą porę przed latemLato zbliża się wielkimi krokami, więc czas wyjąć stare designerskie buty z tylnej części szafy. Mogą być idealnymi butami wyrazistymi do letnich stylizacji, z odrobiną ekspertyzy TLC.

 

Profesjonalne czyszczenie i naprawa obuwia obejmuje różne techniki, od naprawy pięt, powłok ochronnych i gruntownego czyszczenia po usuwanie zarysowań, usuwanie plam i odnawianie. Tak więc naprawdę nie ma ograniczeń co do możliwości, aby Twoje stare buty stały się Twoimi nowymi ulubionymi.

 

Szuszu Odnów Obuw są ekspertami w naprawie luksusowych butów i zapewniają niezwykle łatwą i nieskomplikowaną obsługę. Koncepcja jest prosta; po prostu wyślij najpierw kilka zdjęć do oceny, a następnie wyślij nam swoje buty, abyśmy mogli zadziałać jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Po zakończeniu są one przesyłane z powrotem do Ciebie. Oto kilka pomysłów na to, jak tchnąć nowe życie w buty na lato:

 

Zmień kolor

Nawet jeśli masz czarne buty i masz ochotę zmienić kolor na czerwony, wszystko jest możliwe. Niezależnie od tego, czy chodzi o renowację butów, czy naprawę obuwia Balenciaga, zespół Szuszu ma doświadczenie w obsłudze różnych rodzajów butów.

 

Dodaj niestandardowy projekt

Od kwiatów dodanych do starych butów sportowych lub nadruków z wężowej skóry do szpilek Gucci, nie ma granic. Możesz całkowicie odmienić swoje stare, zmęczone buty, aby wyglądały na zupełnie nowe – i to w zupełnie nowym stylu w sam raz na lato.

Po prostu zleć nam projekt na zamówienie, który masz na myśli, a my możemy go urzeczywistnić. Wszyscy będą pytać, skąd masz nowe szpilki lub trampki!

 

Zleć im profesjonalne czyszczenie

Prostą, ale skuteczną techniką odświeżenia butów jest po prostu ich wyczyszczenie. Mówimy jednak o profesjonalnych i fachowych usługach czyszczenia obuwia, które zapewnią Twojemu obuwiu totalny remont. Nie będzie przesadą stwierdzenie, że nie rozpoznasz swoich starych butów po obejrzeniu ich przez nasz zespół.

 

Niech je naprawią

Czasami jesteśmy prawie na skraju wyrzucenia naszych butów, ponieważ uważamy, że nie da się ich naprawić, w przeciwnym razie będzie to zbyt kłopotliwe. Ale dzięki usłudze świadczonej przez Szuszu Odnów Obuw nie może być prostsze – po prostu wysyłasz pocztą, a odesłane są do Ciebie w doskonałym stanie.

Niezależnie od tego, czy potrzebują wymiany, łatania lub naprawy, tego lata dostępnych jest wiele opcji do designerskiej naprawy obuwia.