Naprawia i Odnawianie Alexander McQueenSą dwa powody, dla których Alexandra McQueen można znaleźć zarówno w galeriach sztuki, jak i przytulnych butikach.

 

Po pierwsze, posiadają trwały styl i piękno. Dzieje się tak po części dlatego, że każdy projekt ma sens. Znany z za dużych rozmiarów buta, dom mody zmarłego projektanta łączy masywną estetykę, która jest tak aktualna, z czymś, o czym marzy każdy fashionista. Nie znajdują kompromisu między innymi modowymi must-have, takimi jak minimalistyczne tenisówki czy neomodernistyczny obcas.

 

Drugim powodem jest to, że w porównaniu z innymi markami pięknie zachowują swoją wartość. Spójrz na dowolną aukcję. Rzadko kiedy McQueen w dobrym stanie, sprzedają się za znacznie mniej niż, za to, ile trzeba było zapłacić przy ich pierwszym wydaniu. Dlatego zbyt wielu szewców boi się takich luksusowych napraw.

 

Widzą i panikują. To nie jest możliwe! Nie da się tego zrobić! Po prostu kup nowe! Szkoda, bo klienci, którzy kupują najlepsze buty, chcą najlepszych napraw. Chcą zachować swoje piękno i inwestycję. Na szczęście istnieją firmy, które mają odpowiednie poświęcenie i umiejętności przeprowadzania napraw luksusowych butów i profesjonalnego czyszczenia na najwyższym poziomie. Na przykład firmy takie jak Szuszu Odnów Obuw.

 

Zaczynamy temat tam, gdzie inni mówią „to niemożliwe”, dzięki naszej współpracy z profesjonalistami z branży, najnowocześniejszej technologii i podejściu do renowacji obuwia i butów, które wykracza poza zwykłą naprawę obuwia. Klient musi jedynie wysłać zdjęcie swoich butów do Szuszu w celu oceny, wysłać je do naprawy i pozwolić naszym wewnętrznym rzemieślnikom działać magicznie. Nasza specjalność w produktach luksusowych, vintage i designerskich oznacza również, że buty na co dzień to łatwizna.

 

W końcu klient, który jest wystarczająco wymagający, by nosić McQueen, zasługuje na prawdziwe doświadczenie w pielęgnacji.