Czyszczenie

Pranie butów w pralce to bardzo zły pomysł. Jeśli masz wątpliwości w jaki sposób wyczyścić swoje Emu, Timberlandy lub klasyczne buty skórzane – wyślij je do szuszu, zrobimy to za Ciebie. Usługa czyszczenia dedykowana jest butom, które wymagają odświeżenia.
W wyniku czyszczenia możemy usunąć zacieki solne, zabrudzenia z błota, plamy na butach.

 

Przed:

Po:

 

 

Przed:

Po:

 

 

Przed:

Po:

 

Impregnacja

Aby zachować na dłużej efekt czyszczenia polecamy usługę impregnacji obuwia. Impregnacja nie tylko pomaga chronić buty przed brudem oraz wilgocią ale również wpływa na dłuższe utrzymywanie się koloru na butach nowych i odnowionych.

 

Ozonowanie

Twoje buty są świetnym miejscem do rozwoju mikroorganizmów, wirusów oraz zarodników pleśni i grzybów. Zarówno wilgotne środowisko jak i kontakt z podłożem może powodować znacznie gorsze skutki niż tylko przykry zapach. Ozon nie tylko dezynfekuje obuwie, ale również usuwa niepożądane zapachy. Dlatego też, buty należy ozonować.

 

Franchising

Dołącz do nas i otwórz placówkę szuszu w swoim mieście. Już dziś napisz i dowiedz się jak bardzo możesz zyskać dzięki współpracy z nami!

Bartłomiej Kaniuk

phone: 573 474 080

Chcemy Ci pomóc!

Jeśli masz wątpliwości, która usługa byłaby dla Ciebie najlepsza, skontaktuj się z nami, a My pomożemy Ci w wyborze usługi. Do przesłanej wiadomości dołącz nam zdjęcia butów, żebyśmy mogli ocenić sytuację.

Szuszu

ul. Barona 21
43-100 Tychy

tel. 573 474 080

e-mail: salon.tychy@szuszu.com.pl